Forum Kuralları..!!

World Hit Music

Site Sahibi
Yönetici
13 Haz 2019
5,947
8,695
870
Türkiye
soundcloud.com
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki yasalar geçerlidir,
Din dil ırk ayrımı yapılamaz,bahsi geçen konular da aşağılayıcı küçük düşürücü ve onur kırıcı durumlar sitemizde gerek yazı olarak gerekse görsel olarak paylaşılamaz..

1- Başka sitelerden bu siteye konu taşımayın. bizden elde edip başka sitelerde paylaşan kişiler tespit edildiğinde teşhir edilecek ve yasaklanacaktır.

2- Sitedeki bütün konular gizli içeriktir,indirme linkini görmebilmeniz için uygun yorum yapmanız gerekiyor (teşekkürler,sağolun ,eyvallah vb gibi) veya yorum yapmak istemiyrosanız like işaretine tıklamanız gerekiyor oda her konuda sağ alt bölgede bulunuyor kontrol ederseniz göreceksiniz,sırf indirme linkine ulaşmak için saçma sapan ve random yorumlar yapmayın bazı üyeler indirme linki açılsın diye bir çok konuya bol noktalı ........... yorum yapmış ,LIKE simgesine tıkladığınızda da indirme linki aktif oluyor,bu şekilde hareket eden üyeler yönetim tarafından yasaklanacaktır TEŞEKKÜRLER yazmak çok zor değil.

3- Forumun sohbet odasında youtube linki yada herhangi bir link paylaşımı yapamazsınız.her tarz bölüm mevcut ,hangi tarz ise o bölüme eklemeniz gerekmektedir. Sohbet bölümünde sadece foruma eklenen konuların linkleri paylaşılmaktadır ,(yasaklanma sebebidir)

4- Zippyshare ile asla ama asla paylaşım yapmayın.kırık link bölümüne taşınmaktadır.hangi konu olursa olsun üyeler 3 kere uyarılır. 4. uyarı olmaksızın sitede süresiz yasaklanmaktadır.

5- Sizleri bilgilendiren admin,mod ,yada forum kullanımını bilen kişileri ciddiye alıp onların ikazlarına uyun.sonra niye yasaklandım neden uzaklaştırıldım diyaloglarını yaşamayalım.

6-Bu sitedeki paylaşımlar gerek remixler gerek acapella lar forum üyelerine destek amaçlı paylaşılmaktadır, 3-5 kişi bunları alıp başka sitelerde paylaşsın diye eklemiyoruz.bu kişiler tespit edildiğinde gerekli uslup ile cevap verilecektir.

7-Youtube soundcloud veya buna benzer sitelerde indirme linki olmayan şarkıları (Dönüştürücü programlar ile mp3 formatına ve 32o kbps formatına dönüştürüp siteye eklemeyin.yapmayın bunu sizden parça beklemiyoruz,forumu bu basit işlerle çöplüğe çevirmeyin.tespit edildiğinde uyarılıcaktır .3 uyarıdan sonra yasaklanma sebebiniz olacaktır.

8-Sitede Jingle olan paylaşımlar Kesinlikle paylaşılmıyor.

9-Sitede ki profilinizde, imzanızda yada paylaşımlarınızda promo dvd satışı veya buna benzer reklam yazıları ve paylaşımları kesinlikle yazmayın,tespit edildiğinde yasaklanacaktır.

10-Forumdaki katagori başlıklarının ismini taşıyan üye adı oluşturmak yasaktır,kullanıcı adı olarak üyelik oluşturduğunuz taktirde yasaklanacaksınız,Lütfen alternatif nick name ile üyelik alınız,


güncellenecektir..- -
 
Son düzenleme:

World Hit Music

Site Sahibi
Yönetici
13 Haz 2019
5,947
8,695
870
Türkiye
soundcloud.com
Genel Forum kurallarımız
Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması yada kurallardan haberder olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.
 • YASAL HAKLAR
  • Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
  • Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım warez, null, crack, serial pornografik vb. paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir.
   Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma yada forumda muhafaza etme hakkı bize aittir
 • KİŞİSEL HAKLAR
  • Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil forumun hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabalığa, incitici ifadelere ve kişisel saldırılara tölerans göstermiyoruz. Art niyetle insanları üzmek kesinlikle yasaktır.
  • Siteye üye olan tüm kullanıcılar otomatik olarak yetkileri sınırlarındaki tüm bölümlere erişim kazanırlar (Özel olarak sınırlandırılmış yönetici,vip gibi kullanıcı bölümleri hariç!).
  • İmza ve avatarlarda kullanılan resimlerin boyutu Herhangi Bir Şekilde Tahrik Edici,Hakaret İçeren yada Benzeri Grafikler,Resimler Kullanmak Yasaktır !
  • Başkalarına ait kişisel bilgileri vermek yasaktır. (Adres, telefon numarası, hesap bilgileri gibi)
  • Yeni bir konu açılmadan önce o konunun daha önceden açılıp açılmadığını anlamak amacıyla forumda “Arama” yapılmalıdır. Her konu, ilgili forum kategorisine açılmalıdır..
  • Okunabilirliği ve forumun işlevselliğini zorlaştırabilecek, görüntü kirliliğine neden olabilecek her türlü yazı stilinin-renginin, grafiğin, mesaj biçimlendirmesinin kullanımı yasaktır. Lütfen tamamı büyük harflerden oluşan konu başlıkları kullanmayınız.
  • Her üyenin yalnızca bir hesabı olabilir. Üyelik, istenildiği anda iptal ettirilebilir. Üyelik iptali için forum yöneticilerine özel mesaj yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. (10 mesajdan daha fazla mesaja sahip üyelerin üyelik iptali talep etmesi durumunda, sitenin teknik özelliklerinden ve forumda çöp mesaj barındırmak istememizden dolayı kişinin email adresi ve verdiği kişisel bilgiler silinir, hesabı pasif hale getirilir, mesajları sistemde tutulur)
  • Bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. İzniniz olmadan bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacak, ancak yapılacak herhangi bir hack sonucunda bu bilgilerin dağıtılmasından forumumuz sorumlu tutulamaz.
 • İÇERİK HAKLARI
  • Türkiye Cumhuriyeti ve İslamiyet karşıtı tüm materyallerin kullanımı yasaktır (Yazı, sembol, resim, ses dosyası, video, flash animasyon...).
  • Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.
  • Forumda tartışma çıkarılması kesinlikle yasaktır. Uyarılar dikkate alınmalıdır.
  • Reklam Yaparcasına Forumda Dikkat çekecek şekilde forum yada web sitelerinin linki yayınlamak yasaktır. Diğer şekillerde linklerini paylaşmanızda sakınca yoktur.
  • Böyle bir ortamda yapılmaması gereken herhangi bir şeyi yapmak; özellikle mesaj sayısı artırmak için art arda, gereksiz yere, boş içerikli mesajlar göndermek yasaktır. Bir uyarı almaksızın cezalandırıla bilirsiniz.
  • Bazı forum ve alt forumların kendilerine özgü kuralları yada dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. O forumlara mesaj gönderilmeden önce bu kurallar okunmalıdır. Sabitlenmiş tüm konulara göz atmanız önerilir.
  • Paylaşılan içeriklerde kaynak belirtilmesiz zorunludur. Ancak içerik sadece kaynağın reklamlanması için kullanılır ise içerik silinecekitir.
 • Her ne kadar forum yöneticileri veya moderatörleri tüm mesajları kontrol ederek uygunsuz mesajları ayıklayıp silmek için çalışsalarda yinede tüm mesajları incelemek bizim için imkansız olabilir.
 • Forum ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz yada şikayetçi olduğunuz bir konu olduğunda, foruma yazmak yerine Bize Ulaşın formunu kullanınız.
 • Kurallara uymayan üyelerin mesajları,konuları uyarı yapılarak yada yapılmadan silinir/taşınır/düzenlenebilir. Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları iptal edilir ve siteden uzaklaştırılırlar.
Aramıza hoş geldiniz Saygılar Worldhitmusic.com
 
Son düzenleme: