Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube Instagram

Toplam `1´ adet konudan, sayfa başına `1 ile 1´ arası kadar konu gösteriliyor!
    Administrator Ata Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    3,080
    3,795 Paylaşımında, 83,428 Teşekkür aldı!

Standart Paylaşım yapan,yada yapacak olan kişiler için KESİN Kurallar Mutlaka okuyunuz..

2019 Yeni senede kesinlikle bu kurallara uyulması gerekiyor

1- Siteye eklenecek olan şarkılarda başka sitelere ait gerek şarkı ID sinde gerekse şarkı tag larında [mp3 ÜSTÜNE GELİP SAĞ TUŞ YAPIP ÖZELLİKLERDEN GÖREBİLİRSİNİZ] KESİNLİKLE reklam olmaması gerekiyor

2- Ön dinleme dediğimiz şey youtube,soundcloud,hearthis,hulkshare gibi sitelerin şarkıyı dinleyebilmeleri için paylaşım yapan kişi tarafından
    KESİNLİKLE eklenmelidir

3- Paylaşılan şarkılarda ,üyelerimiz sitemizden çıkmadan o şarkıyı indirebilmesi için alternatif indirme linki eklenmesi gerekmektedir [soundcloud ekliyse alternatif İNDİRME link eklenmelidir] örnek Mediafire,yandex,hulkshare,megaupload ve buna benzer. kesinlikle zippyshare ile paylaşım yapılması yasaklanmıştır. [dj,prodüktör ve paylaşımcı üyeler bunu mutlaka bilmelidirler.ÇÜNKÜ BANA EN ÇOK BUNUN İNDİRME LİNKİ NERDE DİYİP KENDİSİ İNDİRME LİNKİ EKLEMEYEN PRODÜKTÖRLER TARAFINDAN UYARILMAM GARİBİME GİDİYOR,BU KURALLAR HERKES İÇİN EŞİTTİR.

4-Forumun sistemine uzak olabilirsiniz,nasıl paylaşım yapılıyor,nasıl yapılmalı bunları
    Melih kardeşimiz tarafından video hazırlanıp sizlerin öğrenmesi için siteye ekledik,haldur huldur girip siteye konu eklemekten vazgeçin,video yu Duyurular bölümünden bakıp inceleyebilirsiniz,yada mutlaka bize yazın size destek olalım.

5-Yükleme yaptığınız upload sitelerinde yüklü olan ve sitemizde paylaştığınız linklerin bağlı olduğu hesabı silmeyin kapatmayın.[bütün linkler kırık oluyor,bunu yaptığınızda amatörsünüz demektir.paylaşım bir daha yapmayın.forumu çöp tenekesine döndürmeyin.

6-BU KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE YASAKTIR, Youtube da yada soundcloud ta yada herhangi bir siteden bir şarkıyı mp3 e dönüştürme programları ile 320 kalitesine çevirip onu upload edip SAKIN AMA SAKIN SİTEYE EKLEMEYİN..böyle saçma sapan işlerle sitemizin kalitesini düşürmeyin,yaptığımız onca iş harcadığımız o kadar emek bu şekilde işlem yapan 3-5 uyanık yada beceriksiz yüzünden çöp olamaz buna izin vermem çok ağır bir şekilde karşılığını alır..

7-Konu başlığında sadece şarkı ID olması gerekiyor önüne sonuna ortasına garip şekilde şeyler yazıp göz zevkimizi bozmayın,sistemi değiştirme gayretinde olmayın,normal üye,özel üye,premium üye,mod,süper mod,admin de dahil kurallara uygun konu başlığı nı yazması gerekmektedir ,başka açıklama yada bildirimlerinizi konu içerisine yazın kocaaa bölümde dilediğinizi yazabilirsiniz
    örneği kırmız renkteki gibi belirtilmiştir. olması gereken konu başlığı
    Aardy - Another Time (Alex Stein Remix)
    olmaması gereken konu başlığı >>>
    Aardy - Another Time (Alex Stein Remix) nette ilk,ilk burda,bomba remix.worldhitmusic,WHM GİBİ konu başlığında yapmayın sitemizin adıda dahil....

8-Kim hangi paylaşımı yaparsa yapsın kimse kimseye bilmişlik,ukalalık,yada seviyesizlik yapmasın,bir hatası varsa yanlışı varsa uygun bir dille anlatıp konuyu kendisine bildirin, yok uyardım yok bilgilendirdim anlamıyor yapamıyor,beceremiyor la bu iş olmaz, 3 ihtar çekme,yasaklama,siteden uzaklaştırma site üst yönetimi tarafından yapılmaktadır,ekran görüntülerini bize yollayın gereğini biz yaparız.[bu konu'da hassas olduğumuz konuların başında geliyor]..

9-
    BU KONU SİTEDEKİ BÜTÜN YÖNETİCİLERİ İLGİLENDİRİYOR.
    Bizler bu sitede yöneticiyiz kimsenin uşağı ve kölesi olmadığımız gibi bizlerde bu kadar üyelerin ustası müdürü yada egolarımızı tatmin edeceği bir yönetici topluluğu değiliz kurallara uymuyorsa siteden uzaklaştırmamız yeterli olacaktır.sitedeki herhangi bir üye ile sorununuz sıkıntınız olabilir,ama bunu asla foruma yansıtamazsınız,yukarıdan bakıp hiç bir üyeye emri vakii,yada kaba üslubla cevap veremezsiniz,sistem belli forumdan faydalanmak isteyenler kurallara, kurallara uymayanlarıda uyaracak yöneticiler tarafından bu forum işlemektedir. not ; yöneticilerin hepsi, bilgisiz olan üyeleri forumla alakalı konularda bilgilendirmek ve ilgi göstermek ZORU
    NDADIR. bunu BEN yapıyorum kimseye hissettirmeden Sizde yapmak zorundasınız OZAMAN BU SİTEDE NEDEN YÖNETİCİSİNİZ ?..
    PASİF KALAN,YÖNETİCİ VASFINDA OLUP DA GİREMİYORUM VAKTİM YOKLA BU İŞ OLMAZ,RÜTBE DÜŞÜRÜLDÜĞÜNDE KİMSE BANA YAZMASIN.UYMAYAN YAPMAYAN TARAFIMCA TESPİT EDİLİP BABAMIN OĞLUDA OLSA FORUMDAN ÇIKARTMAYI BIRAKIN HAYATIMDAN ÇIKARTIRIM.SAKIN FORUMDAN DEMEK HAA DEYİP YANLIŞ DÜŞÜNCEYE KAPILMAYIN. HAYATIMDAN ÇIKARTIRIM BIRAK FORUMU FORUM NEDEMEK, BENİM HEPİNİZE SAYGIM SEVGİM SONSUZ AMA BUNLAR OLURSA MADDE BİRDEN MADDE 9 A KADAR İŞTE O ZAMAN ROLLER DEĞİŞİR BEN FORUMU STANDARTA BAĞLAYIP ARTIK BÖYLE KONULARA VAKİT HARCAMAK İSTEMİYORUM..

SAYGI VE SEVGİNİN OLUŞTURAMAYACAĞI GÜZELLİKLER YOKTUR.

ATA BERK

2. 7 kişi Ata Berk üyemize teşekkür etti:
    Adil Kulalı (08.12.18),DJ Escobar (09.12.18),djferdisarı (29.01.19),Eray Live (09.12.18),GÖKHAN.A (20.12.18),Melih (09.12.18),World Hit Music (08.12.18)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)